Naucz się tańczyć w miłej atmosferze!

Warszawa to piękne miasto gdzie jedną ze swoich siedzib ma szkoła tańca Egurrola Dance Studio https://taniec.com.pl/ch/. Szkoła ta charakteryzuje się rozbudowaną ofertą kursów, na których pod okiem profesjonalistów każdy może nauczyć się poprawnego wykonywania choreografii tanecznych i rozwinąć swoje umiejętności w różnych stylach tańca. Szkoła zadbała o każdy najmniejszy detal nauczania i już dla najmłodszych, bo dla dzieci w wieku od pierwszego do drugiego roku życia, stworzyła niepowtarzalne zajęcia rozwijające. Na tych właśnie zajęciach dzieci mogą nauczyć się podstawowych umiejętności lub pogłębić posiadaną wiedzę, a rodzice zdobędą dodatkową i jakże cenną godzinkę w ciągu dnia na krótki odpoczynek. Dzieci na zajęciach przebywać będą pod opieką instruktorów, którzy na co dzień zarażają każdego swoją pozytywną energią i zapałem do pracy. Rodzice dzieci w wieku od trzech do jedenastu lat dzięki szkole Egurrola Dance Studio zyskują okazję do wspierania poprawnego rozwoju swojego dziecka poprzez taneczne zabawy. Dla grupy trzylatków szkoła ma w zanadrzu kurs zabawy z tańcem i muzyką.

Na tych zajęciach dzieci mogą pozytywnie się zmęczyć przy rytmach wesołej muzyki, a nasi instruktorzy wśród uczestników zajęć mogą dostrzec pierwsze oznaki prawdziwego talentu tanecznego. Dla starszaków czyli grup wiekowych od czterech do pięciu lat, od sześciu do ośmiu lat oraz od dziewięciu do jedenastu lat powstały zajęcia takie jak balet, cheer dance, taniec nowoczesny, akrobatyka oraz hip hop. Zajęcia te prowadzone są na różnych poziomach umiejętności dzięki czemu każde zainteresowane dziecko może bez problemu odnaleźć się na wybranym przez siebie kursie. Energiczni juniorzy również zostaną ciepło przyjęci w szkole Egurrola Dance Studio w Warszawie. Dla tej grupy osób od wieku dwunastu do piętnastu lat przygotowano zajęcia, które skupią się na stylach tanecznych takich jak akrobatyka taneczna, cheer dance, hip hop, jazz oraz taniec nowoczesny. Kursy dla nastolatków również prowadzone są na różnych poziomach zależnych od umiejętności uczestnika.

Dla osób powyżej szesnastego roku życia w szkole tańca czekają zajęcia z hip hopu oraz jazzu, gdzie uczestnicy mogą dalej rozwijać się w wybranej przez siebie dziedzinie tańca, zwiększając poziom zdobytych umiejętności. Warszawska szkoła tańca nie zapomniała również o paniach powyżej dziewiętnastego roku życia, które chciałyby swój wolny czas przeznaczyć na zajęcia taneczne. Tym paniom szkoła oferuje zajęcia z tańca latino, salsa solo oraz hip hop. Kursy prowadzone są na poziomie wprowadzającym oraz podstawowym dzięki czemu żadna z pań nie musi martwić się o brak wcześniej nie zdobytych umiejętności. Dodatkowo szkoła Egurrola Dance Studio zadbała o pary, które wspólnie chciałyby uczęszczać na zajęcia i tym osobom ma do zaproponowania kurs tańca towarzyskiego lub salsy w parach. Również przyszłe pary młode uzyskają w szkole potrzebną pomoc przy przygotowaniu niezapomnianego weselnego, pierwszego tańca.

A jeśli Warszawa to wciąż dla Ciebie za mało, szkoła Egurrola Dance Studio zaprasza Cię również do swojej placówki w Grodzisku Mazowieckim https://taniec.com.pl/gm/, gdzie z równie dużym zapałem oraz profesjonalizmem przyjmie Cię pod swoje skrzydła i przekaże swoją wiedzę z dziedziny tańca.

siemens