Poznaj kolekcję Makeup Revolution we współpracy z Patricią Bright!

Firma, która choć jest na rynku dopiero od kilku lat, to całkowicie podbiła świat kosmetyków kolorowych. Makeup Revolution już nikomu nie trzeba przedstawiać – bo każdy to zna! Choć powstała w 2014 roku, to na swoim koncie ma setki, a nawet tysiące kosmetyków. Wśród nich masę bestsellerów i hitów, które już zostały okrzyknięte kultowymi! Obecnie marka mocno skupia się na współpracach z ludźmi znanymi w świecie makijażu. Tak właśnie doszło do powstania kosmetyków wraz z Patricia Bright. Kim jest ta kobieta? Jak prezentuje się seria kosmetyków we współpracy z nią? Czy są warte uwagi? Dowiedz się wszystkiego z tego artykułu!

Patricia Bright – kim jest i czym się zajmuje?

Patricia Bright to zagraniczna influencerka i youtuberka. Prowadzi swoje konto z filmami wideo dotyczącymi makijażu. Ma już ponad 3 miliony subskrypcji! Plasuje się więc naprawdę wysoko w cały beauty świecie. Prowadzi także popularny kanał na Instagramie. W Internecie działa od 2009 roku. Przez cały ten czas skupia się nie tylko na makijażu, ale także na zdrowym trybie życia i pielęgnacji. Mam wiele fanów z różnych krajów na całym świecie. To właśnie dlatego Makeup Revolution podjęło się współpracy właśnie z tą influencerką. Jak to wszystko wyszło w praktyce?

Kolekcja Makeup Revolution X Patricia Bright

Makeup Revolution zdecydowało się aż na trzy kosmetyki we współpracy z Patricią Bright. Powstały więc dwie palety z cieniami do powiek oraz jedna do konturowania. Każda z nich utrzymana jest w podobnej koncepcji. Opakowania są prostokątne i metalowe. W środku znajdziemy okrągłe cienie. Jeśli chodzi o palety do oczu, to znajdziemy w nich po 28 kolorów. W palecie do konturowania 3 produkty.
Pierwsza paleta to Makeup Revolution X Patricia Bright Rich In Colour. Jej opakowanie jest czarne i bardzo tajemnicze. Nikt nie spodziewa się, że wnętrze aż krzyczy kolorami! Prawdziwe szaleństwo odcieni – od neonowych, przez brokatowe, aż po satynowe wykończenie. Znajdziemy tutaj bardzo odważne kolory!
Paleta cieni Makeup Revolution X Patricia Bright Rich i Colour to lekkie przeciwieństwo poprzedniczki. Opakowanie jest białe, a wewnątrz znajdziemy bardziej stonowane, nudziakowe odcienie. Jednak znalazły się tutaj także dwa bardziej odważne kolory – żółty oraz brokatowy, morski niebieski.
Paleta do konturowania skrywa w sobie rozświetlacz, róż oraz bronzer. Są one zamknięte w małym opakowaniu i mają piękne wytłoczenie. Świetnie sprawdzą się na ciemniejszych karnacjach.
Co zamówiłbyś z tej kolekcji?

siemens