Opalanie natryskowe – wyglądaj jak gwiazda

Wiele kobiet i mężczyzn chce mieć ładnie opaloną skórę przez cały rok. Nie każdy lubi opalanie na słońcu. Z pomocą przychodzi zabieg opalania natryskowego. Wykonywany przez specjalistów. Przeczytaj, a poznasz sposób na piękny wygląd.

Dla kogo zabieg?

Przeznaczony dla każdego, kto chce ładnie się prezentować. Bez względu na okazje. Chociaż można korzystać cały rok, ale też sezonowo. Wtedy, gdy nie ma możliwości pójść na plażę. Dla osób, które nie chcą smarować się samoopalaczem, balsamem brązującym. Nie lubią solarium.

Na czym polega?

Jest spryskiwanie skóry za pomocą specjalnego pistoletu. Barwnik dobrany do karnacji pokrywa ciało równomiernie. Dzięki temu skóra jest brązowa, ma kolor jak po opalaniu na słońcu. Przed zabiegiem warto zrobić piling wygładzający.

Ile trwa i jak długo się utrzymuje?

Zabieg ten nie trwa długo. Wykonywany jest przeciętnie w czasie do dwudziestu minut. Efekty w postaci opalonej skóry utrzymują się do dziesięciu dni. Proponuję sprawdzić to na sobie, bo inaczej nie będziesz wiedzieć, czy chcesz korzystać z tego sposobu.

Na jaką okazję?

Większość okazji jest dobra, żeby mieć ładnie opalone ciało. Zwiększy się pewność siebie w sukienkach, kostiumach kąpielowych. Opalanie natryskowe to dobry zabieg przed ślubem, randką, sylwestrem. Nie brakuje takich okazji w roku. Można to także zrobić dla siebie, żeby sprawdzić, czy będzie dobre.

Wady i zalety

Zaleta jest szybkość zabiegu, a także ładna opalenizna. Zachęca atrakcyjna cena i mnóstwo salonów do wyboru. Wybierz ten, który ma wolny termin. Wadą jest to, że nie jest trwałe, ale co jakiś czas można skorzystać.

Jak widać, opalanie tą metodą jest świetnym rozwiązaniem. Dostępne cały rok. Zawsze można poprawić humor i pewność siebie na co dzień.

bello

siemens