Inspirujące zapachy perfum na co dzień

Każdego dnia kobieta chce czuć się piękna, wyjątkowa, ale też silna i pewna siebie. Aby to osiągnąć warto sięgać po dobrane stroje, idealny makijaż i perfumy, które pozwalają otulić zmysły i odnaleźć się w różnych sytuacjach, od codziennych, domowych po pełne wyzwań, np. w pracy i te romantyczne, podczas kolacji z ukochanym. Na każdą z tych okazji warto wybrać dobrą perfumę. Oto idealne propozycje, jeśli chodzi o perfumy Calvin Klein dla współczesnej, pięknej kobiety.

Calvin Klein Women

Jest to nowoczesny i zmysłowy zapach, przeznaczony dla młodych, dynamicznych i zawsze aktywnych pań. Powstał na bazie liści eukaliptusa, cytrusów i ziaren czarnego pieprzu. To unikatowe i romantyczne połączenie sprawiło, że woń jest jedynym w swoim rodzaju cudownym i dodającym pewności siebie afrodyzjakiem, który delikatnie otula i sprawia, że czujemy się komfortowo.

Dla osób, które szukają zapachu na co dzień, w trakcie wyjść do pracy, w miejsca publiczne i inne, Calvin Klein Women daje szansę na długie, intensywne i pełne wyzwań dni. Jest to zapach przesiąknięty młodością, witalnością i siłami.

Dla osób, które na co dzień lubią być energiczne, wyróżniać się w tłumie i posiadać pewność siebie Calvin Klein Women pozwala zyskać pewność, że świetnie się prezentują w każdej sytuacji, a to jest w praktyce najlepszy kosmetyk dla każdej kobiety. To radość, pasja i uśmiech z bycia sobą, co daje mała buteleczka perfum.

Skąd pochodzi zapach nowoczesnej kobiety?

Nowoczesna kobieta według interpretacji Calvin Klein Women jest całkowicie wolna i niezależna. Dzięki temu może definiować swoje decyzje, zachowania i wybory. Z jednej strony czuje siłę, jaką daje jej kobiecość, a z drugiej – więź z innymi kobietami. W jednym ciele może być wieloma osobami i, co ważne, może być w tym autentyczna.
Twarzą takiej, współczesnej kobiety jest Calvin Klein Women, powstała w 2018 roku, którą reklamują znane ze świata filmu Lupita Nyong’o i Saoirse Ronan.

Calvin Klein Euphoria

To kolejny nietuzinkowy, zwariowany, pełen świeżości i siły do działania zapach, dedykowany kobietom. Stanowi owocowo-kwiatowy zapach z orientalną nutą, która w wyrazisty sposób oddaje to, co każda młoda kobieta chce podkreślić: radość i energię czerpaną z każdego dnia. Dlatego po ten zapach sięgają osoby, które chcą dodać sobie pewności siebie i seksapilu.

Inspirujące zapachy perfum na co dzień

Na co dzień Calvin Klein Euphoria to oferta dla pań, które chcą być kobiece, seksowne, ale jednocześnie świadome swojego uroku. Stanowi to realne połączenie szalonej rzeczywistości z tradycją kobiety, będącej świadomą swoich zalet, jakie dała jej natura.
Woda perfumowana Euphoria jest dostępna na rynku od 2015 roku. Wciąż cieszy się dużą popularnością, ponieważ chętnie sięgają po nią młode i zdecydowane kobiety. Tym nieco mniej pewnym siebie dodaje odwagi, by móc w pełni realizować się każdego dnia.
Co istotne, Calvin Klein Euphoria została doceniona za swój nietuzinkowy zapach i nominowana do tytułu najlepszych luksusowych perfum 2005 roku. Motywem przewodnim do jej powstania był flakon przypominający kwitnącą orchideę.

siemens