Cybex Mios – kompaktowy wózek dla miejskiego stylu życia

Wózek dla dziecka powinien zapewniać mu nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort podczas jazdy oraz być wygodny dla rodziców. Jak wybrać dobry wózek dla swojego dziecka? O tym przeczytasz w poniższym artykule.

Jakie cechy powinien posiadać dobry wózek dla dziecka?

Wózek powinien być wykonany przez renomowaną firmę i kupowany w sprawdzonych sklepach, takich jak kindeprams.pl. Dzięki temu rodzic może mieć pewność co do jakości wykonania i bezpieczeństwa. Spacerówka Cbex Mios 1.0 posiada stabilny stelaż, który utrzyma ciężar dziecka oraz nie zepsuje się nagle podczas jazdy. Równie ważne są koła – nieślizgające się, odporne na zniszczenia, które mogą powstawać przez nierówne chodniki. Materiał, z którego wykonane jest siedzisko, powinien być miękki i wygodny oraz odporny na warunki atmosferyczne i plamy. Buda musi dawać dziecku ochronę przed wiatrem, słońcem i promieniami UV. Wózek powinien być także stosunkowo lekki, tak aby rodzic był w stanie samodzielnie wnieść go po schodach.

Spacerówka Cybex Mios – kompaktowy i bezpieczny wózek miejski

Kupując wózek dla dziecka warto wziąć pod uwagę Cybex Mios 2.0, który jest wózkiem 2w1 – łączy w sobie klasyczny wózek dla noworodka, jak i spacerówkę, która będzie potrzebna, gdy dziecko podrośnie i zacznie siedzieć. Jego stelaż został wykonany tak, że wózek można używać również jako krzesełko do karmienia. Jest to świetnie rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą lub nie mają miejsca na kilka różnych przedmiotów. Dla rodziców starszych dzieci, którzy planują zakup spacerówki, producent oferuje Cybex Mios 3.0. Jest on węższy niż inne modele, dzięki czemu sprawdzi się w mieście, pośród wąskich uliczek. Poruszanie się ułatwiają też niezawodne obrotowe przednie koła. Można go wygodnie złożyć jedną ręką. Ciekawą propozycją jest także wózek Cybex Mios Jeremy Scott, który jest niezwykle elegancki i modny. Wszystkie wózki z serii Cybex Mios łączy bezpieczeństwo i wysoka jakość. Posiadają one miękki, wygodny materac z funkcją memory, który dopasowuje się do ciała dziecka. Materiał jest przewiewny, dzięki czemu dziecko nie będzie się pocić. Gondole zapewniają maluchowi dobrą widoczność i wentylację, jednocześnie chroniąc go przed słońcem. Stelaże oraz koła są odporne na zniszczenia i warunki atmosferyczne. Wózki wygodnie się prowadzi, nawet na nierównych powierzchniach.

Wózki Cybex Mios to wygodne spacerówki, zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Wyróżnia je bezpieczeństwo i trwałość. Sprawdzą się idealnie podczas miejskich wojaży.

Materiał zewnętrzny

siemens