Walizki 2019: co jest na topie?

Lato w pełni, a Ty chociaż zaplanowałaś już wyjazd na urlop lub wakacje, nie masz jeszcze odpowiedniej walizki? A może nie wyjeżdżasz wcale daleko, ale po prostu potrzebujesz czegoś, w co zapakujesz najpotrzebniejsze rzeczy, które zabierasz ze sobą? Potrzebujesz ciekawego uzupełnienia letnim stylizacjom? Czegoś, co nada im jeszcze bardziej wakacyjnego charakteru? Jeśli na którekolwiek z tych pytań w swojej głowie lub na głos odpowiedziałaś „tak”, zapoznaj się z artykułem, który dla Ciebie opublikowaliśmy i sprawdź trendy na rynku walizkowym.

Dlaczego czarny kolor nie jest najlepszy?

Wygląda na to, że powoli kończą się czasy, w których w punktach odbioru bagaży królowały czarne walizki. Podstawową ich wadą była właśnie ich czerń – klasyka, ale nudna i w przypadku zbiorowego odbioru rzeczy – zupełnie niepraktyczna. Jeśli grupowe wycieczki zorganizowane nie są Ci obce lub pamiętasz obozy sportowe czy inne tego typu wydarzenia z dzieciństwa, z pewnością przypominasz sobie ile czasu na odnalezienie walizek musiały poświęcić te osoby, które zabrały ze sobą czarne torby podróżne. Szanse na szybkie odnalezienie swojego bagażu w gąszczu czarnych toreb i walizek nie były zbyt wysokie. Nawet jeśli argument z szukaniem bagażu Cię do końca nie przekonuje, z pewnością przyznasz nam rację, że czerń to dosyć smutny kolor, który nie komponuje się zbyt dobrze z letnimi stylizacjami, w których często prym wiodą rozbielone pastele oraz jasne barwy – biel, nude, błękit czy jasne róże.

Jakie trendy walizkowe uwzględnić?

Ciekawe walizki o nowoczesnych formach i wzorach oferuje sklep z walizkami Valentini. W jego ofercie znajdziesz nie tylko mnóstwo kolorowych walizek, ale także wzory z postaciami z bajek Disneya. Tego typu bagaż od razu wprawia w dobry nastrój, dlatego sklep z walizkami Valentini oferuje wiele takich modeli. Obecnie bardzo modne są sztywne walizki na kółkach. Co ważne, ich cechą jest też praktyczność – dzięki kółkom nie musisz dźwigać bagażu, a przejście z lotniska do taksówki jest komfortowe. Twarde walizki nie tylko wyglądają o wiele efektowniej od miękkich, ale mają także większą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Sklep z walizkami Valentini oferuje takie modele, dlatego jeżeli poważnie myślisz o podróży podczas tego lata i cenisz sobie wysmakowany design oraz modne fasony, przejrzyj walizki oferowane na stronie internetowej. Pamiętaj jednak, że zakup walizki nie zawsze musi wiązać się z dużym wyjazdem. Jeśli zależy Ci na oryginalnym uzupełnieniu letnich stylizacji i lubisz nosić ze sobą wiele rzeczy, pomyśl o zakupie małej walizki w postaci sztywnego kufertka na bagaż podręczny.

siemens