Jaki kolor portfela wybrać?

Jaki kolor powinien mieć portfel, aby przyciągnąć pieniądze? Można spojrzeć na portfel z energetycznego punktu widzenia, a dokładniej na jego kolor, który będzie potężnym magnesem dla finansów. Kupując portfel, warto zwróć uwagę na trzy niuanse. Musi być przestronny, wykonany z dobrej, jakości materiału, mieć specjalny kolor.

Pieniądze i energetyczny portfel

Energia jest wokół nas, co oznacza prawdziwy, empiryczny poziom. Można być zaskoczonym, że nawet sam portfel może przyciągnąć moc pieniędzy. Odzwierciedla to stosunek do bogactwa i obfitości, a także gotowość, poczucie własnej wartości i otwartość na ich przyjęcie. Feng Shui to system energetyczny, który może pomóc wyeliminować blokady i zmienić zastaną aurę. Portfel nie powinien być uszkodzony, przepełniony starymi paragonami, zdjęciami i kartami, które są rzadko używane. Wszystko to tworzy rozproszoną energię, która jest całkowitym przeciwieństwem przyciągania bogactwa.

Ulubiony kolor portfeli

Od czasów starożytnych uważa się, że pieniądze należą do odcieni należących do energii metalu i ziemi. Dowolny zakres kolorów od ciemnobrązowego do jasnożółtego jest doskonałym kolorem. Ale nie tylko trzeba zrozumieć, jaki kolor portfela przyciąga pieniądze, ale także wziąć pod uwagę własne preferencje.

jaki kolor portfela wybrać

Czarny lub ciemny brąz

Jest to najpopularniejszy kolor portfela (po kolorze czarnym), ponieważ jest tak wiele pięknych tekstur skóry i naturalnych wariantów kolorystycznych, które czynią ten wybór bardzo atrakcyjnym. To niezawodność i stałość. Ziemia jest symbolem płodności, początkiem wszystkiego. Pieniądze chętnie przyjdą na takie wezwanie, zwłaszcza, jeśli osoba konserwatywna stanie się właścicielem ciemnego portfela, która szanuje podstawy życia i tradycji. Aby zwiększyć ilość pieniędzy, należy wybrać portfel takich kolorów ze skóry cielęcej, ten materiał będzie skutecznie działał w celu uzupełnienia i zwiększenia środków finansowych.

Czerwony

Najpotężniejszy generator energii monetarnej. Idealny odcień dla wczesnego gromadzenia bogactwa. Ale warto wiedzieć, że, ognisty, ekscytujący kolor może uszczuplić finanse ludzi, którzy są z natury nieśmiali, choć będzie to zaklęcie dla pieniędzy. Czerwony portfel jest stworzony dla ludzi żywych i niespokojnych. Aby skutecznie przyciągnąć pieniądze, trzeba kupić czerwony portfel, wykonany ze skóry lakierowanej, prawdziwej skóry. Zwiększy to wpływ pieniężny.

Żółty

Żółta paleta wpływa łagodniej na pieniądze. Idealne kolory dla wysublimowanych, duchowych ludzi, którzy nie stawiają na wzbogacenie. Twórcze natury, romantycy i marzyciele. Aby zwiększyć ilość pieniędzy, można kupić portfel w żółtych kolorach z miękkiego zamszu. Ten odcień powstrzyma wychodzące finanse i one powrócą.

Biały, srebrny

Są to kolory obfitości i wygody. Pieniądze w portfelach takich kolorów będą stale i bezpiecznie rosły, dając właścicielowi pewność siebie i dobre samopoczucie. Aby poprawić te cechy, pożądane jest dodanie w tym samym odcieniu części odzieży codziennej lub jakiegoś akcesorium.

Głęboki niebieski kolor

To jest kolor elementu wody, który sam w sobie jest starożytnym symbolem obfitości. To już czyni niebieski bardzo dobrym wyborem dla portfela Feng Shui. Niebieski będzie działać z osobistą energią wody, ziemi, drewna, jeśli elementem urodzenia jest ogień lub metal, ten kolor nie jest najlepszym wyborem.

Zielony i złoty

Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy są gotowi zmienić wszystko, być otwarci, bez względu na historie z przeszłości. Zielony portfel jest związany z bogactwem, wzrostem i akumulacją. Tymczasem złoty przyciąga szczęście, obfitość i pozytywność.

Inne kolory

Portfele damskie, ale także i męskie można znaleźć w wielu kolorach od białego do srebrnego, złotego i jasnego różu, a także w kombinacji różnych wzorów i tekstur. W odniesieniu do takich opcji istnieje kilka zasad. Im głębszy kolor, tym silniejsza jest jego energia ochronna, którą zdecydowanie chce się mieć w portfelu.

Kolor portfela i urodziny

Jeśli ktoś nie jesteś zwolennikiem Feng Shui, może wyszukać idealny odcień portfela według daty urodzenia. Aby znaleźć optymalny kolor portfela na pieniądze, można użyć numerologii. Dla uproszczenia: na przykład: ktoś urodził się 27 dnia (7-2 = 5). Pięć to liczba, która bardzo przyciąga pieniądze. Jeśli ktoś urodził się 11 lub 22 dnia, cała paleta kolorów jest do jego dyspozycji. Dla reszty liczb kolor portfela może być:

 • Brąz, pomarańczowy, żółty, złoty
 • Biały, zielony
 • Fioletowy, różowy, niebieski
 • Niebieski, szary
 • Biały, szary, żółty
 • Niebieski, niebieski, różowy, zielony
 • Zielony, liliowy, różowy, fioletowy, biały
 • Czarny, niebieski, ciemnozielony
 • Czerwony.

Kolor portfela według daty urodzenia będzie jeszcze lepszy, jeśli połączy się ten wybór z definicją koloru portfela zgodnie ze znakiem zodiaku.

Reguły kolorów konstelacji zodiaku

Wielkość wszystkich dochodów finansowych będzie znacznie wyższa, jeśli weźmie się pod uwagę horoskop przy wyborze koloru portfela. Pieniądze kochają kolory, które pasują do znaku zodiaku:

 • Baran. Dla dobrotliwego Barana idealny będzie złoty, zielony i wszystkie odcienie brązu.
 • Byk. Ten zmysłowy znak zodiaku należy do kolorów od jasnej do ciemnej zieleni.
 • Bliźnięta. Tajemnicze bliźnięta pokochają odcienie fioletu, szarości, zieleni i żółci.
 • Rak. Wysoce inteligentni przedstawiciele tego zodiaku należą do koloru białego, srebrnego, platynowego i niebieskiego.
 • Lew. Do pięknego, porywczego Lwa będzie pasował czerwony portfel we wszystkich jego odcieniach, poza tym, czarny i wariacje żółtego.
 • Panna. Znak zodiaku nasycony czystością i surowością będzie preferował kolory białe, niebieskie, fioletowe i zielone.
 • Waga. Racjonalne Wagi wybiorą dla siebie białą, zieloną, beżową i niebieską paletę.
 • Skorpion. Jeden z wyjątkowych znaków zodiaku wybierze dla siebie czerwone i żółte odcienie.
 • Strzelec. Skromny Strzelec uwielbia wspaniałą paletę niebieskiego i fioletowego.
 • Koziorożec. Uparty przedstawiciel zodiaku kocha odcienie szarości, czerni, zieleni i błękitu.
 • Wodnik. Dla spokojnego wodnika optymalne kolory to biały i srebrny, lazurowy i niebieski.
 • Ryba. To znak zodiaku z rozwiniętą intuicją wybierze kolor szary, niebieski, biały i srebrny.

Jak wybrać kolor portfela, aby przyciągnąć pieniądze, każdy decyduje samodzielnie, ale może wesprzeć się przedstawionymi podpowiedziami. W każdym razie portfel musi stać się prawdziwym, niezawodnym przyjacielem, sympatycznym pod każdym względem, prawdziwym potężnym talizmanem pieniężnym.

siemens